Pieteikties izstādei

Pieteikties izstādei

24.STARPTAUTISKĀ IZSTĀDE

 

 

Laipni lūgti izstādē "Pavasaris 2016"

24. starptautiskā izstāde "Pavasaris 2016" savas durvis apmeklētājiem vaļā vērs jau 7. aprīlī. Izstādi organizē SIA A.M.L., ciešā sadarbībā ar Latvijas Republikas Zemkopības Ministriju un Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameru un izstādes ģenerālsponsoru AS Swedbank.

 

Izstāde "Pavasaris 2016" norisināsies  jau 24.reizi, un šī izstāde katru gadu ir kļuvusi par Lauksaimniecības un mežizstrādes nozīmīgāko pasākumu pavasarī. Izstādi tradicionāli apmeklē ap 12`500 uzņēmēju, nozares speciālistu un ar nozari saistītu cilvēku, iegūstot jaunas idejas ikdienas darbam un citus praktiskus risinājumus. 

 

Piedalies un iegūsti jaunus klientus!

 

Viens no visefektīvākajiem veidiem kā uzņēmumam iepazīstināt apmeklētājus ar savu piedāvājumu un nekavējoties uzzināt klientu vēlmes un vērtējumu par Jūsu produkciju ir izstādes, jo katrs izstādes apmeklētājs ir nozares dalībnieks, kurš uz izstādi ierodas, lai iegūtu nepieciešamo informāciju un uzzinātu jaunākās nozares aktualitātes. Katrs izstādes apmeklētājs var kļūt tieši par Jūsu klientu. 

 

Parādi sevi un iegūsti vairāk!

 

Izstādes laikā piedāvājam vairākas iespējas, kā Jūs varat veicināt savas produkcijas atpazīstamību izstādes apmeklētāju un nozares profesionāļu vidū:

  • organizēt seminārus par savu produkciju vai nozares aktualitātēm;
  • parādīt piedāvāto tehniku vai eksponātu darbībā;
  • ievietot sava uzņēmuma reklāmu oficiālajā izstādes katalogā;
  • veikt citas ārpus stenda aktivitātes, saskaņojot ar organizatoriem.

Sazinieties ar Izstādes administrāciju par Jūsu uzņēmuma atpazīstamības veicināšanas iespējām!

 

Uz tikšanos Pavasaris 2016!

 

Lai piedalītos izstādē, lūdzam aizpildīt pieteikuma formu (lapas augšpusē). Aizpildīto pieteikumu formu lūdzam nosūtīt uz zemāk noradīto e-pasta adresi vai arī nogādājot to Izstāžu administrācijā, Izstažu kompleksa "Rāmava" 1.stāvā.

 

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar mums pa zemāk norādītajiem veidiem vai arī atnākot pie mums, kompleksa 1.stāvā.

 

Izstādes dokumentāciju varat saņemt šeit spiežot uz attēliem:


Izstāžu administrācija

Telefona numurs

67 600409

E-pasta adrese

izstade@aml-ramava.lv

Darba laiks

No pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 9.00-17.00

 

Piesakies jaunumiem