Izstādes apmeklētājiem

              

 

Esiet laipni gaidīti izstādē

“Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2017”

Izstāžu kompleksā Rāmava - 3 dienas no 5. līdz 7. oktobrim!

 

Aicinām Jūs apmeklēt izstādi “Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2017” Izstāžu kompleksā “Rāmava”, kura šajā rudenī notiks trīs dienas - ceturtdien, piektdien un sestdien no 5. līdz 7. oktobrim, un 26. reizi pulcēs lauksaimniecības, mežsaimniecības un komunālās saimniecības nozaru interesentus un ekspertus.

 

Turpat 260 izstādes dalībnieku piedāvās nozaru novitātes, labākos risinājumus un piedāvājumus. Izstādē aicinām apskatīt jaunākos tehnikas un tehnoloģiju piedāvājumus lauksaimniecībā, kā arī iepazīties ar iespējām un risinājumiem lauku celtniecībā, vides veidošanā un labiekārtošanā izstādes sadaļā “LAUKU SĒTA”. Savukārt meža zonā dalībnieki piedāvās tehniku meža kopšanas un mežistrādes darbiem.

 

Īpašie notikumi izstādes laikā:

  • Jaunums! “Aktualitātes meža īpašniekiem” – prezentāciju un diskusiju cikls ceturtdien, 5.oktobrī

  • Aktuālā portāla Laukos.lv diskusija “Lietavas Latgalē - meliorācijas sistēmas lakmusa papīrītis”, kurā piedalīsies Zemkopības ministrijas, biedrības Zemnieku saeima, Valkas meliorācijas, Latvijas meliorācijas un citi eksperti (piektdien, 6.oktobrī).

  • Dārzeņu audzētājiem – prezentāciju cikls “Dārzeņu audzēšana Latvijā – vai ir pamats ilgtspējīgam biznesam”. Audzēšana, patēriņš un klimata pārmaiņas – par to viedoklī dalīsies Zemnieku saeimas pārstāvji un citi nozares dalībnieki (piektdien, 6.oktobrī).

  • Kokgāzēju sacensības - apmeklējiet kokgāzēju profesionālās sacensības “Rāmavas kauss 2017”, kurās piedalīsies vairāk nekā 30 dalībnieku no piecām valstīm (6. un 7. oktobrī)!

  • Pirts kultūra veselai miesai un garam! Iepazīstieties ar Latvisko pirts kultūru, ļaujies pirts maģijai profesionāla pirtnieka vadībā, un vēro pirtnieku prasmes Pirts skolas Meistarības skatē 6.oktobrī!

 

26.izstāde – laukiem un saimniecībai!

  • 2017. gada izstāde "Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku Sēta 2017" noritēs 26. reizi, vienojot lauksaimniecības, mežkopības, komunālās saimniecības nozaru dalībniekus un interesentus. Izstādi organizē SIA A.M.L., sadarbībā ar Latvijas Republikas Zemkopības ministriju. Atgādinām, ka šogad izstāde notiks trīs dienas, no ceturtdienas līdz sestdienai.

  • Vienkopus būs iespējams apskatīt jaunākos tehnikas un tehnoloģiju piedāvājumus lauksaimniecībā un mežsaimniecībā, kā arī iepazīties ar iespējām un risinājumiem lauku celtniecībā, vides veidošanā un labiekārtošanā.

 

Semināri un diskusijas – pieredzes apmaiņai un jaunām idejām

 

Izstādes ietvaros norisināsies informatīvi semināri un diskusijas. Par aktuāliem jautājumiem stāstīs ministrijas, nevalstisko organizāciju un citi nozaru pārstāvji. Semināru un diskusiju plāns tiks publicēts šeit.

 

No 5. līdz 7. oktobrim visi ceļi ved uz Rāmavu!

Izstādes darba laiks katru dienu no 10.00 līdz 17.00!

Tiekamies Rāmavā!

Piesakies jaunumiem