Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku Sēta 2017.

 

Aicinām Jūs piedalīties 26. starptautiskajā lauksaimniecības un komunālās saimniecības izstādē “Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku Sēta 2017”, kura šogad notiks trīs dienas -  no 2017. gada 5. līdz 7. oktobrim Izstāžu kompleksā “Rāmava”.

 

Vienkopus pulcējot 11 tūkstošus apmeklētāju un 280 dalībnieku, izstāde sniedz lieliskas iespējas:

 

  • Satiec nozaru aktīvākos dalībniekus, iegūsti kontaktus un pārrunā aktualitātes;

  • Pastāsti un parādi, kā tieši Tavs uzņēmums var palīdzēt klientu izaugsmei;

  • Lielāks laukums palielina dalības efektivitāti – samazinātas izmaksas par katru kvadrātmetru, līdz pat 40% atlaide krāsainai reklāmai izstādes katalogā un citi ieguvumi;

  • Sazinies ar mums un samazini loģistikas izmaksas, atvedot liela izmēra eksponātus laicīgi;

  • Apmeklē un piedalies semināros un diskusijās par nozarei aktuāliem tematiem.

 

Lai veicinātu nozares, uzņēmumu un saimniecību izaugsmi, ir nepieciešama gan ražīga tehnika un materiāli darbam, gan inovācijas procesos, gan pieredze un zināšanas, kā to veiksmīgi apvienot:

 

  • Lauksaimniecība

Izstādes dalībnieki eksponē traktorus, augsnes apstrādes, ražas novākšanas tehniku un ražas uzglabāšanas iespējas. Saimniecību vadītāji tiek informēti par piemērotākajiem risinājumiem ne tikai tehnikas jomā, bet arī augsnes zinātnes un agroķīmijas jomā.

 

  • Mežsaimniecība

Mežsaimniecības pārstāvji rudenī otro reizi tiek aicināti piedalīties izstādē un tikties ar potenciālajiem klientiem, piedāvājot mežkopībai paredzēto aprīkojumu, kā arī pieejamos materiālus koksnes aizsardzībai, konsultācijas un daudz ko citu, kamēr vienlaikus norisinās kokgāzēju sacensības!

 

  • Komunālā saimniecība

Uzņēmēji, pašvaldības un saimniecību vadītāji pastāvīgi investē līdzekļus apkārtējās vides uzturēšanā, sakārtošanā un savas saimniecības efektivitātes uzlabošanā, kā arī izvēloties modernus risinājumus  rekonstruē saimniecības, uzlabo to energoefektivitāti un būvē jaunus modernus objektus biznesa attīstībai!

 

  • Transports darbam un atpūtai

Transports mūsdienās ir neatņemama dzīves sastāvdaļa sākot ar biznesu – loģistikas jautājumu risināšanu, materiālu un produktu pārvietošanu un beidzot ar brīvā laika pavadīšanu. Atbilstoša transporta un speciālās tehnikas  izvēle ir būtiska mērķa sasniegšanai.

 

Vairāk informācijas par izstādi atradīsiet šeit.

 

 

 

 

 

 

Atskats uz raženi pavadītu izstādi “Pavasaris 2017” raidījumā Agro`2017. Reģionālā attīstība Latvijā:

 

 

Liels paldies dalībniekiem un apmeklētājiem. Fotogrāfijas no izstādes ir iespējams apskatīties šeit.