Paldies, ka apmeklējāt izstādi - Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2018 - Izstāžu kompleksā Rāmava - 3 dienas no 11. līdz 13. oktobrim!

Jau 27. reizi izstāde kopā pulcēs lauksaimniecības, mežsaimniecības un komunālās saimniecības nozaru interesentus un ekspertus. Vairāk kā 250 izstādes dalībnieku piedāvās nozaru novitātes, labākos risinājumus un piedāvājumus. Izstādē aicinām apmeklēt arī kokgāzēju sacensības un paraugdemonstrējumus.
Ieaud Latviju – nāc, piedalies simtgades galdauta tapšanā! Svētkiem kopīgi gatavosimies hallē pie izstādes info centra.
 

Informācija apmeklētājiem:

Darba laiks izstādē

Izstāde - Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2018 apmeklētājiem durvis vērs ceturtdien, 2018. gada 11. oktobrī.
Izstāde norisināsies trīs dienas - ceturtdien, piektdien un sestdien, no 11. līdz 13. oktobrim.
Izstāde būs atvērta no plkst. 10:00-17:00.
 

Izstādes norises vieta

Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2018, kā ierasts, notiks Izstāžu kompleksā Rāmava, kas atrodas Valdlaučos, tikai 8 km attālumā no Rīgas centra (Bauskas virzienā).
Izstāžu kompleksa pilna adrese:
Izstāžu iela 11, Valdlauči, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-1076.
GPS koordinātes: Platums 56.9013721, Garums: 24.1478199.
 

Kā nokļūt līdz izstādei?

Braucot ar automašīnu no Rīgas:

No Rīgas centra brauciet pa Krasta ielu līdz virziena zīmei Bauska, brauciet pāri Dienvidu tiltam. Pārbraucot Daugavu, ieturiet labo malējo stāvokli un brauciet uz Valdlaučiem, pirmajā aplī izmantojot trešo. izeju, bet otrajā aplī – pirmo. Tālāk brauciet cauri Valdlaučiem, un 800 metrus tālāk nonāksiet blakus izstādes teritorijai. Izstāžu komplekss atrodas ceļa kreisā malā. 
 
Braucot ar automašīnu pa lielceļu A7:
No Bauskas puses brauciet pa lielceļu A7 līdz pagriezienam uz Valdlaučiem / Bauskas ielu, tālāk brauciet taisni 1100 metrus, un Jūs nonāksiet izstāžu kompleksā "Rāmava", kas atrodas ceļa labā malā.
 
Ar sabiedrisko transportu:
No Rīgas centra Valdlauču virzienā dodas divi Rīgas satiksmes maršruta autobusi – Nr. 12 un Nr. 23. Vidējais pavadītais laiks no galapunkta Abrenes ielā ar 12. maršruta autobusu būs 20 minūtes, bet ar 23. autobusu – aptuveni 35 minūtes. Jābrauc līdz pieturai - Valdlauču centrs, no kuras 50 metru attālumā atrodas Izstāžu komplekss Rāmava. Rīgas satiksmes transporta laika grafiks ir pieejams šeit. 
Cauri Valdlaučiem brauc arī mikroautobusi - Rīga-Ķekava un Rīga-Baloži.
 
Autostāvvietas:
Ja ierodaties laicīgi, pieejama bezmaksas autostāvvieta ārpus Izstāžu kompleksa. Savukārt, Izstāžu kompleksa teritorijā atrodas maksas autostāvvieta (maksa EUR 2.00).
 

Ieejas biļešu cenas

EUR 7.50 – ģimenes biļete (2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni);
EUR 3.50 – pieaugušajiem;
EUR 1.50 – skolēniem, studentiem, pensionāriem;
Bērniem (līdz 6 gadiem), invalīdiem, politiski represētām personām un Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībniekiem ieeja bezmaksas. 
Studentu un skolēnu grupām ieeja bezmaksas (iesniedzot skolas apstiprinātu un apzīmogotu grupas sarakstu, vairāk pa tālr. 67600409).

Informācija par izstādes dalībniekiem:

Izstādē visiem apmeklētājiem bezmaksas būs pieejams drukāts oficiālais izstādes katalogs. To varēs saņemt pie ieejas, kā arī izstādes informācijas centrā. Katalogā tiks apkopota izstādes apmeklētājam noderīga informācija – dalībnieku izvietojums, semināru, diskusiju un aktivitāšu plāns, informācija par dalībniekiem un to piedāvājumu. Kataloga elektroniskā versija īsi pirms izstādes tiks publicēta arī šeit mājaslapā.
Sekojiet līdzi jaunumiem par izstādes dalībniekiem arī mūsu Facebook lapā.
 
Izstādes oficiālais katalogs pieejams šeit.

Semināri un diskusijas – pieredzes apmaiņai un jaunām idejām:

Izstādē apmeklējiet aktuālas prezentācijas un diskusijas, kurās varēs gūt noderīgas atziņas mežsaimniecībā, uzzināt aktualitātes par investīciju pasākumiem, par  augu aizsardzību mainīgos klimata apstākļos, iespējām lauksaimniecības produktu pārstrādē, kā arī par lauku ceļu uzturēšanas jautājumiem.

Semināru un diskusiju plāns (lejupielādēšanai un drukai) pieejams šeit.

Semināru kalendārs

11
okt
11:00 - Izstādes atklāšanas pasākums. Lasīt vairāk
11
okt
Ceturtdien - Aktualitātes mežsaimniecībā un gaļas liellopu audzēšanā. Lasīt vairāk
12
okt
Piektdien - Aktualitātes investīciju pasākumos, jaunumi un aktualitātes augu aizsardzībā mainīgos klimata apstākļos, kā arī Laukos.lv diskusija par meža apsaimniekošanu. Lasīt vairāk
13
okt
Sestdien - No idejas līdz produktam – piemēri un iespējas pārtikas pārstrādē, kā arī Zemnieku saeimas veidotais prezentāciju un diskusiju cikls “Par un ap lauku ceļiem…” Lasīt vairāk
  

No 11. līdz 13. oktobrim visi ceļi ved uz Rāmavu!

Tiekamies izstādē - Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2018!