Paldies, ka apmeklējāt izstādi “Pavasaris  2018” Izstāžu kompleksā “Rāmava” – 3 dienas no 5. līdz 7. aprīlim!

Aicinām Jūs apmeklēt izstādi “Pavasaris 2018” Izstāžu kompleksā “Rāmava”, kas šajā pavasarī notiks trīs dienas – ceturtdien, piektdien un sestdien no 5. līdz 7. aprīlim, un kas jau 26. reizi pulcēs lauksaimniecības, mežsaimniecības un komunālās saimniecības nozaru interesentus un ekspertus. Turpat 340 izstādes dalībnieku piedāvās nozaru novitātes, labākos risinājumus un piedāvājumus. Izstādē aicinām apskatīt jaunākos tehnikas un tehnoloģiju piedāvājumus lauksaimniecībā.

Informācija apmeklētājiem:

Darba laiks izstādē

Izstāde "Pavasaris 2018" apmeklētājiem durvis vaļā vērs ceturtdien, 2018. gada 5. aprīlī, un ilgs trīs dienas. Ceturtdien, piektdien un sestdien izstāde būs atvērta no plkst. 10:00-17:00

Izstādes norises vieta

"Pavasaris 2018" kā ierasts notiks Izstāžu kompleksā "Rāmava", kas atrodas Valdlaučos, tikai 8km attālumā no Rīgas centra (Bauskas virzienā).
Izstāžu kompleksa pilna adrese:
Izstāžu iela 11, Valdlauči, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-1076.
GPS koordinātes: Platums 56.9013721, Garums: 24.1478199.
 

Kā nokļūt līdz izstādei?

Braucot ar automašīnu no Rīgas:

No Rīgas centra brauciet pa Krasta ielu līdz virziena zīmei Bauska, brauciet pāri Dienvidu tiltam. Pārbraucot Daugavu, ieturiet labo malējo stāvokli un brauciet uz Valdlaučiem, pirmajā aplī izmantojot trešo. izeju, bet otrajā aplī – pirmo. Tālāk brauciet cauri Valdlaučiem, un 800 metrus tālāk nonāksiet blakus izstādes teritorijai. Izstāžu komplekss atrodas ceļa kreisā malā. 
 
Braucot ar automašīnu pa lielceļu A7:
No Bauskas puses brauciet pa lielceļu A7 līdz pagriezienam uz Valdlaučiem / Bauskas ielu, tālāk brauciet taisni 1100 metrus, un Jūs nonāksiet izstāžu kompleksā "Rāmava", kas atrodas ceļa labā malā.
 
Ar sabiedrisko transportu:
No Rīgas centra Valdlauču virzienā dodas divi "Rīgas satiksmes" maršruta autobusi – Nr. 12 un Nr. 23. Vidējais pavadītais laiks no galapunkta Abrenes ielā ar 12. maršruta autobusu būs 20 minūtes, bet ar 23. autobusu – aptuveni 35 minūtes. Jābrauc līdz pieturai "Valdlauču centrs", no kuras 50 metru attālumā atrodas Izstāžu komplekss "Rāmava". “Rīgas satiksmes” transporta laika grafiks ir pieejams šeit. 
Cauri Valdlaučiem brauc arī mikroautobusi "Rīga-Ķekava" un "Rīga-Baloži".
 
Autostāvvietas:
Ja ierodaties laicīgi, pieejama bezmaksas autostāvvieta ārpus Izstāžu kompleksa. Savukārt Izstāžu kompleksa teritorijā atrodas maksas autostāvvieta, kurā par nemainīgu maksu EUR 2.00 var novietot automašīnu līdz izstādes darba dienas beigām.
 

Ieejas biļešu cenas

EUR 7.50 – ģimenes biļete (2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni);
EUR 3.50 – pieaugušajiem;
EUR 1.50 – skolēniem, studentiem, pensionāriem;
Bērniem (līdz 6 gadiem), invalīdiem, politiski represētām personām un Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībniekiem ieeja bezmaksas. 
Studentu un skolēnu grupām ieeja bezmaksas (iesniedzot skolas apstiprinātu un apzīmogotu grupas sarakstu, vairāk pa tālr. 67600409).

Informācija par izstādes dalībniekiem:

Izstādē visiem apmeklētājiem bezmaksas būs pieejams drukāts oficiālais izstādes katalogs. To varēs saņemt pie ieejas, kā arī izstādes informācijas centrā. Katalogā tiks apkopota izstādes apmeklētājam noderīga informācija – dalībnieku izvietojums, semināru, diskusiju un aktivitāšu plāns, informācija par dalībniekiem un to piedāvājumu. Sekojiet līdzi jaunumiem par izstādes dalībniekiem arī mūsu Facebook lapā.
Oficiālais izstādes katalogs elektroniskā formātā pieejams šeit (sastāv no trīs daļām):  KATALOGS  un KARTE un VIRSLAPAS

Semināri un diskusijas – pieredzes apmaiņai un jaunām idejām:

Izstādē apmeklējiet aktuālas prezentācijas un diskusijas un uzziniet par gaidāmajām pārmaiņām nozarē un ekonomikā kopumā, atbalsta iespējām, jauninājumiem un risku mazināšanas iespējām, tajā skaitā, Laukos.lv diskusija “Lauksaimniecības zemei ir JĀRAŽO”, “Aktualitātes un pārmaiņas lauksaimniekiem”, “Atbalsta iespējas dārzeņu audzētājiem un augļkopjiem”, kā arī jaunumi lopkopībā un bioloģiskajā lauksaimniecībā.
Pieredzē un zināšanās dalīsies pārstāvji gan no Zemkopības ministrijas, biedrības Zemnieku saeima, AS “Latvijas mediji” portāla “laukos.lv”, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, bankas Citadele, gan citi zināmi nozares profesionāļi.
Semināru un diskusiju plāns (lejupielādēšanai un drukai) pieejams šeit.

Semināru kalendārs

7
apr
11:00 - Pupas un zirņi kā proteīnbarība slaucamo govju un broilercāļu barības devā. Lasīt vairāk
7
apr
11:30 - Zirņu un pupu izmantošana lauksaimniecības dzīvnieku ēdināšanā - ekonomiskie aspekti. Lasīt vairāk
7
apr
12:10 - STORTI lopbarības sagatavošanas un izdales tehnoloģijas. Lasīt vairāk
7
apr
13:00 - Eiropas Savienības un valsts atbalsta iespējas dārzeņu audzētāju un augļkopju attīstībai. Lasīt vairāk
  

No 5. līdz 7. aprīlim visi ceļi ved uz Rāmavu!

Tiekamies izstādē "Pavasaris 2018"!