Paldies, ka apmeklējāt un piedalījāties izstādē “Pavasaris  2018” Izstāžu kompleksā “Rāmava” – 3 dienas no 5. līdz 7. aprīlim!

Drīzumā šeit tiks pievienota informācija par izstādi "Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2018", kas notiks no 11. līdz 13. oktobrim!

 
Pavasara izstādes 26 gadu laikā ir kļuvušas par nozīmīgāko lauksaimniecības notikumu, uzsākot jauno darba sezonu pavasarī. Izstādes sadaļas – lauksaimniecība, lopkopība, komunālā saimniecība un dārzkopības tehnika un materiāli, kā arī izglītības iespējas – sniedz daudzpusīgu iespēju nozaru speciālistiem atrast noderīgu informāciju un materiālus, iegūt jaunas idejas ikdienas darbam un citus praktiskus risinājumus vienuviet. Katru gadu izstādi apmeklē no 13 līdz 16 tūkstošiem apmeklētāju un aktuālāko piedāvā ap 340 dalībnieku!
Izstādi organizē SIA A.M.L. sadarbībā ar Latvijas Republikas Zemkopības Ministriju. Izstādes ģenerālsponsors - banka Citadele.
 

Izstādē pārstāvētās nozares:

  • Lauksaimniecība
Izstādes dalībnieki eksponē traktorus, augsnes apstrādes, ražas novākšanas tehniku un ražas uzglabāšanas iespējas, kā arī informē saimniecību vadītājus par piemērotākajiem risinājumiem ne tikai tehnikas jomā, bet arī augsnes zinātnes un agroķīmijas jomā.
  • Lopkopība
Lopkopības un veterinārijas pārstāvji izstādes laikā pastiprināti interesējas par rupjās un sulīgās barības sagatavošanas agregātiem, fermu aprīkojumu, kā arī pieejamajiem materiāliem un konsultācijām veterinārijas un ciltsdarba jomā, kurus piedāvā izstādes dalībnieki.
  • Dārzkopība
Gandrīz ikvienam saimniekam mājās ir dārzs. Dārza plānošana, labiekārtošana un uzturēšana ir plašs, nepārtraukts projekts, kura veiksmīgai realizācijai nepieciešams profesionāļa padoms un kvalitatīvs, atbilstošs aprīkojums, materiāli un sēklas!
  • Infrastruktūras uzlabošana un vides veidošana
Uzņēmēji, pašvaldības un saimniecību vadītāji pastāvīgi investē līdzekļus apkārtējās vides uzturēšanā, sakārtošanā un, izvēloties modernus risinājumus, rekonstruē saimniecības, uzlabo to energoefektivitāti un būvē jaunus modernus objektus biznesa attīstībai!

Atskats uz raženi pavadītu izstādi “Pavasaris 2017” raidījumā Agro 2017 Reģionālā attīstība Latvijā: