28. starptautiskā izstāde PAVASARIS 2020 - Baltijas pašā centrā,

Izstāžu kompleksā Rāmava - 3 dienas no 2. līdz 4. aprīlim!

 

28. starptautiskās izstādes sadaļas – lauksaimniecībai, lopkopībai, komunālai saimniecībai, dārzkopības tehnikai un materiāliem, kā arī izglītības iespējas – sniedz daudzpusīgu iespēju nozaru speciālistiem atrast noderīgu informāciju un materiālus, iegūt jaunas idejas ikdienas darbam un citus praktiskus risinājumus vienuviet.

Katru gadu izstādi apmeklē apmēram 13-16 tūkstoši
apmeklētāju un aktuālāko piedāvā
vairāk nekā 300 dalībnieku!
 
 

Izstādē pārstāvētās nozares:

  • Lauksaimniecība

Izstādes dalībnieki eksponē traktorus, augsnes apstrādes, ražas novākšanas tehniku, ražas uzglabāšanas iespējas, kā arī informē saimniecību vadītājus par piemērotākajiem risinājumiem ne tikai tehnikas jomā, bet arī augsnes zinātnes un agroķīmijas jomā.

  • Lopkopība

Lopkopības un veterinārijas pārstāvji izstādes laikā detalizētāk interesējas par rupjās un sulīgās barības sagatavošanas agregātiem, fermu aprīkojumu, kā arī veterinārijas un ciltsdarba jomā pieejamajiem materiāliem un konsultācijām, ko piedāvā izstādes dalībnieki.

  • Dārzkopība

  • Komunālā saimniecība

Gandrīz ikvienam saimniekam mājās ir dārzs, citiem tas ir arī bizness. Dārza plānošana, labiekārtošana un uzturēšana ir plašs, nepārtraukts projekts, kura veiksmīgai realizācijai nepieciešams profesionāļa padoms un kvalitatīvs, atbilstošs aprīkojums, materiāli un sēklas.

Uzņēmēji, pašvaldības, saimniecību vadītāji pastāvīgi investē līdzekļus apkārtējās vides uzturēšanā, sakārtošanā un, izvēloties modernus risinājumus, rekonstruē saimniecības, uzlabo to energoefektivitāti biznesa attīstībai.

 

Atskats uz raženi pavadītu izstādi LAUKSAIMNIECĪBAS UN MEŽA TEHNIKA. LAUKU SĒTA 2019 - raidījumā Agro 2019 Reģionālā attīstība Latvijā:

Atskats uz aizvadīto izstādi PAVASARIS 2019 - raidījumā Agro 2019 Reģionālā attīstība Latvijā:

No 2. līdz 4. aprīlim visi ceļi ved uz Rāmavu!

Tiekamies izstādē - PAVASARIS 2020!