Piedalieties un apmeklējiet izstādi - Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2018 - Izstāžu kompleksā Rāmava - 3 dienas no 11. līdz 13. oktobrim!

 
27. starptautiskās izstādes sadaļas – lauksaimniecībai, mežsaimniecībai, vides labiekārtošanai, komunālai saimniecībai, transportam un lauku sētai, kā arī izglītības iespējas – sniedz daudzpusīgu iespēju nozaru speciālistiem atrast noderīgu informāciju un materiālus, iegūt jaunas idejas ikdienas darbam un citus praktiskus risinājumus vienuviet. Katru gadu izstādi apmeklē no 8 līdz 10 tūkstošiem apmeklētāju un aktuālāko piedāvā vairak nekā 200 dalībnieku!
Izstādi organizē SIA A.M.L. sadarbībā ar Latvijas Republikas Zemkopības Ministriju. Izstādes ģenerālsponsors - banka Citadele.
 

Izstādē pārstāvētās nozares:

  • Lauksaimniecība
Izstādes dalībnieki eksponē traktorus, augsnes apstrādes, ražas novākšanas tehniku un ražas uzglabāšanas iespējas, kā arī informē saimniecību vadītājus par piemērotākajiem risinājumiem ne tikai tehnikas jomā, bet arī augsnes zinātnes un agroķīmijas jomā.
  • Mežsaimniecība
Mežsaimniecība ir svarīgs sektors ekonomikā, kā arī arvien nozīmīgāka sadaļa izstādē. Dalībnieki piedāvā mežsaimniecībai paredzēto aprīkojumu un tehniku, dalās pieredzē un sniedz konsultācijas. Papildus apmeklētāji ir aicināti apmeklēt aktuālus seminārus un klātienē vērot kokgāzēju paraugdemonstrējumus un sacensības.
  • Infrastruktūras uzlabošana un komunālā tehnika
Uzņēmēji, pašvaldības, saimniecību vadītāji pastāvīgi investē līdzekļus apkārtējās vides uzturēšanā, sakārtošanā un, izvēloties modernus risinājumus, rekonstruē saimniecības, uzlabo to energoefektivitāti un būvē jaunus modernus objektus biznesa attīstībai!
  • Transports atpūtai un darbam

Transportam mūsdienās ir pieaugoša nozīme - tas ir ne tikai svarīgs rīks preču loģistikas risinājumos, bet arī mobilitātes nodrošināšanai gan darba, gan brīvā laika pavadīšanas vajadzībām. Atbilstoša transporta un speciālās tehnikas  izvēle ir būtiska mērķu sasniegšanai.

Atskats uz raženi pavadītu izstādi - Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2017 - raidījumā Agro 2017 Reģionālā attīstība Latvijā:

Atskats uz aizvadīto izstādi - Pavasaris 2018 - raidījumā Agro 2018 Reģionālā attīstība Latvijā: